תאורת לד לריהוט
תאורת לדים המייעדת לריהוט
נותנת תאורה בתוך ארונות מגירות
מתחת לארונות ...
[לידיעה המלאה]
פרופיל לד
[לידיעה המלאה]
 
נורת הלוגן

נורות הלוגן פתרונות תאורה  וי לד ג נורת הלוגן

נורת הלוגן היא גרסה משופרת של נורת ליבון. בנוסף למרכיבים של נורת ליבון מוסיפים לה כמות קטנה של יסוד ממשפחת ההלוגן: יוד, ברום ולעתים רחוקות, כלור. הוספת ההלוגן גורמת לתגובות כימיות עם הטונגסטן המתנדף ומחזירה אותו לחוט הלהט. בועת הזכוכית עשויה קוורץ אשר אינו מתרכך בטמפרטורה הגבוהה שיוצר חוט הלהט בנורה זו. האור שלה לבן יותר מזה של נורת הליבון הרגילה (שיא הספקטרום שלה קרוב יותר לתחום הנראה ופחות אנרגיה משתחררת בתחום התת-אדום שהוא בלתי נראה) ולכן יש בה שיפור בנצילות לעומת נורת הליבון, 22-33 לומן לוואט, וכן אורך החיים שלה כפול. חסרונות של נורה זו: מחירה היקר, רגישותה למגע יד אדם היוצר כתמים קבועים במעטפת המנורה (יש להרכיבה ללא נגיעה ישירה בה) המקצרים את חייה ומגדילים את הסיכויים שלה להתפוצץ, הטמפרטורה הגבוהה שלה (כ־600 מעלות) דבר שעלול לגרום לדליקות, ונפיצותה בהספקים גבוהים שבזבזניים בצריכת חשמל, שרובו לא מנוצל לתאורה (לדוגמא: גוף תאורה המופנה לתקרה עם נורת הלוגן של 300W בסלון, יפיק פחות אור מאשר נורת ליבון רגילה חשופה של 100W).

והיא מפיצה כ3-/ו יותר אור מנורת ליבון בהספק זהה. נורת הלוגן צריכה לרוב ציוד הדלקה מיוחד טרנפורמטור. מקור האור של נורת ההלוגן הוא בדרך כלל קטן במידותיו.

 ניתן לחבר את נורות הליבון וההלוגן למערכת עמעום.
חיסרון בולט של נורת הליבון וההלוגן הוא, שבכל פעם שהמתח ברשת עולה ב5%- מעבר למותר, אורך החיים של נורות אלה מתקצר בכ.50%
  

                                            חזרה מקורות האור

 
 

V LED חברה ליצור  לשיווק והפצה תאורה לדים לריהוט תאורת לד וגופי תאורה למטבחים  ,תאורת לדים ארונות יוקרה  ,גופי תאורה לד לאונות הזזזה 
גופי תאורה לדים פרופלים לתאורת לד וגבס 
.

דוא"ל : הזמנות   
   order.vled@gmail.com                        מנהל מכירות ושרות לקוחות ניצן   Ns.vled@gmail.com

                         משרד 0507212067                                                                             נייד  053-2206934
תאורה, תאורת לדים גופי תאורה מ לדים תאורה ביתת תאורה לעסק

;